Oferta pracy w KZSM Zw. Rew.

KZSM Zw. Rew. w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista w Sekretariacie Zarządu KZSM Zw. Rew.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Hoża 66/68

Forma zatrudnienia: pełny etat

Godziny pracy: 7-15

Opis stanowiska:

Co jest przedmiotem pracy – obowiązki:

  • rejestracja i organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji
  • rezerwacja sal konferencyjnych
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • współorganizacja imprez i wyjazdów firmowych
  • przygotowywanie pism i korespondencji dla przełożonych
  • obsługa oraz archiwizacja dokumentacji, rejestracja umów
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • udział w spotkaniach

Wymagania:

– minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność przygotowywania i redagowania pism,
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie podstawowym,
– umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych,
– komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
– dyspozycyjność, dyskrecja oraz wysoka kultura osobista,
– uczciwość i rzetelność

Oferujemy:

– ciekawą i odpowiedzialną pracę,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– opiekę medyczną,
– dofinansowanie do wypoczynku pracowników,
– możliwość zdobycia i rozwoju umiejętności zawodowych,
– pracę od poniedziałku do piątku.

Okres aktualności oferty:  od maja 2021 r.

Sposób aplikowania:

Bezpośrednio do pracodawcy – CV

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny

00-682 Warszawa, ul. Hoża 66/68

tel.: 22 372 03 14

e-mail: kzsm@kzsm.org.pl, sekretariat@kzsm.org.pl,

W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia. Zgodnie z Ustawą o Danych Osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)

Klauzula informacyjna RODO – TUTAJ