Konferencja dedykowana cyberbezpieczeństwu infrastruktury przemysłowej CyberTek Tech Festival – zaproszenie

W dniach 24-26 maja w Muzeum Śląskim w Katowicach organizowana jest konferencja CyberTek Tech Festival, która jest dedykowana cyberbezpieczeństwu infrastruktury przemysłowej.

Wydarzenie ma charakter ogólnopolski i kierowane jest przede wszystkim do osób, na których spoczywa odpowiedzialność za stworzenie, skuteczne wdrożenie lub realizację programów bezpieczeństwa obejmujących sieci i systemy przemysłowe.

Konferencja uzyskała m.in. patronat Ministerstwa Klimatu i Środowiska jak również ISSA Polska, ISACA Katowice a Partnerem merytorycznym jest SANS.

Dyrektywa NIS2 oraz przyszła nowelizacja Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa z pewnością postawi wiele wyzwań dla branży mleczarskiej, dlatego jestem przekonany, że niniejsza konferencja może być dobrym miejscem do wymiany doświadczeń, jak również budowy kompetencji w tym zakresie.

Program konferencji to merytoryczne prelekcje (w przypadku zagranicznych wystąpień zapewniamy tłumaczenie symultaniczne), warsztaty oraz wydarzenia towarzyszące.

Wszelkie szczegóły można znaleźć na stronie https://cybertek.com.pl/

Dla Członków KZSM Zw. Rew. zainteresowanych wydarzeniem organizatorzy dołożą starań, aby zapewnić dodatkowy rabat.

W razie ewentualnych pytań uprzejmie proszę o kontakt.

Piotr Gawiński

+48 32 33 111 06-09 (wew. 115)

+48 666 408 380

piotr.gawinski@tekniska.pl