KZSM Zw. Rew. zaprasza do odwiedzenia Targów Polagra 2021

Targi POLAGRA | zapraszamy do bezpłatnego udziału

Od lat Targi POLAGRA integrują branżę spożywczo-gastronomiczną. Nie inaczej będzie w tym roku. W październiku wydarzenie powraca w nowej formule.

W imieniu organizatorów, czyli Grupy MTP, zapraszamy do bezpłatnego udziału w tegorocznej edycji Targów POLAGRA, która odbędzie się w dniach 4-6 października 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Aby otrzymać wejściówkę upoważniającą do zwiedzania ekspozycji i uczestnictwa w (otwartych dla publiczności) wydarzeniach towarzyszących lub możliwość uczestnictwa w targach online, wystarczy darmowa rejestracja. Link do niej przesyłamy poniżej:

<< Rejestracja dla przedstawicieli branży >>

Przy rejestracji prosimy podać hasło: POLAGRA21

Trzy filary Targów POLAGRA

W 2021 Targi POLAGRA i towarzysząca im ekspozycja zostały oparte o salony FOOD (preferencje żywieniowe i dietetyczne konsumentów), FOODTECH (technologie do produkcji żywności) i HORECA (rozwiązania dla gastronomii).

<< Katalog wystawców >>

Na zwiedzających czekają też liczne wydarzenia, m.in. Kongres POLAGRA EXPORT MEETING, Konferencja Sektora Mięsnego, warsztaty kulinarne Master Class Show, Ogólnopolski konkurs dla Piekarzy Master Baker i Forum Piekarskie Zdrowe Pieczywo, konferencja Hotel Investors Meeting.

Szczegółowy program Targów POLAGRA znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

<< Program wydarzeń >>

Zapraszamy na targi POLAGRA do Poznania! 4-6 października 2021

Opiekun zwiedzających:

Paulina Nowakowska, tel. 539 350 021, email: paulina.nowakowska@grupamtp.pl