Mleko – dobry wybór:„Nasze najpyszniejsze” – zapowiedz

Celina Statkiewicz w „Naszym najpyszniejszym” odkryje najpyszniejsze regionalne dania mleczne

Rusza nowy sezon programu „Nasze najpyszniejsze”. Będzie go można zobaczyć od najbliższej niedzieli, co tydzień, w ogólnopolskim paśmie TVP3, o godzinie 9:45.  


11.07 Kujawy i Pomorze
18.07 Wielkopolska
25.07 Śląsk
01.08 Świętokrzyskie
08.08 Podlasie
15.08 Lubelszczyzna
22.08 Warmia i Mazury
29.08 Mazowsze 


„Nasze najpyszniejsze” to program kulinarny, w którym jego twórcy odkrywają najciekawsze mleczne potrawy pochodzące z różnych regionów Polski. W tym sezonie gospodynią programu ponownie będzie Celina Statkiewicz, która wraz z zaproszonymi gośćmi przygotuje m.in. plince, muskę, serowe szneki, kluski żelazne, mleczną zacierkę lub lody z maślanki. Dodatkowo w programie będzie można zobaczyć ciekawe miejsca, które mogą stać się inspiracją na wakacyjny weekend lub urlop. Gośćmi programu będą kucharki i kucharze, osoby zaangażowane w rozwój lokalnej społeczności, panie z Kół Gospodyń Wiejskich, Miss Polonia 2019 oraz Miss Polonia 2020.

Osiem odcinków programu odbędzie się w ramach kampanii „Mleko – dobry wybór”, sfinansowanej z Funduszu Promocji Mleka, której organizatorem jest Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich, Związek Rewizyjny w Warszawie. Partnerami kampanii „Mleko – dobry wybór” są Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych SOLIDARNOŚĆ i Polski Związek Zawodowy Rolników. Patronat nad kampanią objęła Fundacja Instytut Matki i Dziecka.

Nasze najpyszniejsze, TVP3, niedziela, godz. 9.45.

Serdecznie zapraszamy

Kampania sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka

Najnowsze informacje o kampanii „Mleko – dobry wybór” oraz ciekawostki o produktach mlecznych można również znaleźć w serwisach społecznościowych. Na Facebooku oraz na Instagramie