Zaproszenie na webinar Ambasady Brytyjskiej pt. „Jak nadchodzące zmiany na granicy Wielkiej Brytanii wpłyną na polski sektor rolno-spożywczy” – poniedziałek 13 września 14.00-16.00 CET.

Poniżej przekazujemy wiadomość, jaką otrzymaliśmy z Ambasady Brytyjskiej w Polsce nt. webinarium, które odbędzie się w dniu 13 wrzenia 2021 r. Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji poniżej.

Szanowni Państwo,

Ambasada Brytyjska w Warszawie serdecznie zaprasza na oficjalne webinarium poświęcone:

  • Ustaleniom dotyczącym kontroli eksportu, importu i kontroli sanitarnej oraz fitosanitarnej produktów rolno-spożywczych w związku z kolejnymi fazami zmian w funkcjonowaniu granicy Wielkiej Brytanii wchodzącymi w życie od 1 października 2021 r. i stycznia/marca 2022 r.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się specjaliści z brytyjskiej Border and Protocol Delivery Group, HM Revenue and Customs oraz Department for Environment, Food and Rural Affairs.

Ambasada Brytyjska chciałaby zaznaczyć, że niektóre części wydarzenia będą odbywać się w języku angielskim. Po zakończeniu wydarzenia dla zainteresowanych uczestników dostępne będą także pakiety slajdów w języku polskim.

Aby zarejestrować się na wydarzenie i otrzymać link do kalendarza potrzebny by dołączyć do webinaru, proszę kliknąć w poniższy link:

Link – TUTAJ

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

Ambasada Brytyjska w Warszawie.