Potencjalny eksport żywności na Płw. Arabski

W załączeniu zamieszczamy ofertę współpracy,  od znaczącej arabskiej agencji ds. rolnych tj. ARAB AUTHORITY FOR INVESTMENT AND DEVELOPMENT Z DUBAJU, która aktualnie jako jeden z partnerów strategicznych mocą spec-ustawy gromadzi dla Emiratów zapasy żywności.

Informacji ta za chwilę pojawi się na także na specjalnie dedykowanych zagranicznym ofertom współpracy stronach MRiRW i KOWR.

Podany jest tam email oraz numer telefonu – w przypadku zainteresowania ze strony PL firm proszę, by firmy zgłaszały się już bezpośrednio na podane dane kontaktowe.

JAK ZAWSZE, RÓWNIEŻ W TYM PRZYPADKU RADZIMY ZAINTERESOWANYM PL FIRMOM PRZESŁAĆ NA POCZĄTEK KRÓTKĄ OFERTĘ WRAZ Z MOŻLIWOŚCIAMI PRODUKCJI/DOSTAW.

ZAŁĄCZENIE KATALOGÓW, BEZ OGÓLNEJ OFERTY W JĘZYKU ANGIELSKIM (DAJĄCEJ PIERWSZY POGLĄD CO FIRMA OFERUJE), A SZCZEGÓLNIE ODSYŁANIE ZAINTERESOWANYCH NA STRONĘ FIRMY PODCZAS 1. KONTAKTU W ŚWIECIE ARABSKIM JEST NAJMNIEJ SKUTECZNYM SPOSOBEM NAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY.

TAKIE EMAILE SĄ CZĘSTO IGNOROWANE.

W razie zainteresowania podajemy użyteczne kontakty:

katarzyna.rzezniczek@msz.gov.pl – Pani Katarzyna jest radcą w naszej ambasadzie w Abu Zabi. Na pewno chętnie pomoże radą w kwestii formy kontaktu z arabskim kontrahentem.

Agencja:

ARAB AUTHORITY FOR INVESTMENT AND DEVELOPMENT foodsecurity@aaaid.org – adres mailowy agencji z ZEA tel. 00971509193147

Wstępna oferta musi być w języku angielskim!